Wyoming

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Wyoming kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Wyomingis

See piirneb põhja poole Montana, Idas Lõuna-Dakota ja Nebraska, lõuna pool Colorado ja läänes Utah ja Idaho.

USAs ei olnud Wyomingi enam teada, kuid see on peidetud jewel ja see võib olla huvitav koht Wyomingis müüdavate kinnisvara otsimisel.

Wyoming on ametlikult tuntud kui "võrdõiguslikkuse riik", kuid tal on ka mitu muud mitteametlikku hüüdnimed, sealhulgas "Kauboi riik" ja "Suur Wyoming". Piirkond on kümnes suurim riik, kuid see on ka kõige vähem levinud riik ja teine ​​vähemtähedaselt asustatud riik.

Wyomingi elanikkond on ligikaudu 585,501 elanikku, umbes sama elanikkond kui Albuquerque linnas. Wyoming pakub palju looduslikke iludusi, tervislikku majandust ja Wyomingi eluasemeturg õitseb. Ole esimene, kes on täis võimalusi ja tule siia, et leida oma vara müügiks Wyomingis.

Wyomingil on töötuse määr, mis vastab riigi keskmisele tasemele. 2018. aasta märtsis oli see 3,9%. Enamik töökohti Wyomingis on föderaalse või riigi valitsuse ja külalislahkuse eest.

Wyomingi kinnisvaraturg on võrdselt tugev, kuid on teiste riikidega võrreldes unikaalsete omadustega.

Wyomingis müüdavate kinnisvara hinnad on riigi keskmisest, isegi suuremates linnades. Võib arvata, et see pole piisavalt hea, kuid see võib olla suurepärane märk. Eelmisel aastal tõusid Wyomingi väärtused 1% võrra. Sel aastal oodatakse 1,5%.

Sellest hoolimata kannatab Wyomingi kinnisvaraturg tegelikult. 2017. aasta viimane kvartal käitus Wyomingis, et võrrelda seda ülejäänud rahvaga.

Enamikus Ameerika Ühendriikide kodudes on ühepereelamud, üle 65% kodudest. See on tõenäoliselt riigi laiaulatusliku maapiirkonna põhjuseks.

Cheyenne on riigi peamine suurlinnapiirkond ja see koosneb valdavalt ühepereelamutest. Cheyenne elanikkond on 65 000 inimest.

Wyoming pakub mitmeid elukohti: väikestest linnadest kuni absoluutse üksindusega.

Rock Springs on üks parimaid elukohti Wyomingis. Piirkonnas on palju loodusvarasid, mis pakuvad töökohti.

Rock Springsis on midagi unikaalset keskmist vanust. Linn on võrreldes teiste riigi linnadega võrreldes üsna noor. Rock Springsi keskmine vanus on 35 aastat. Lääne-Wyomingi linna ühenduse kolledž.

South Park, Wyoming on esimese kohana, kus elada niši. Tetoni maakonnas asuv väike linn on väga kõrge kinnisvara väärtusega.

Wyomingi kinnisvaraturul on Wyomingi vara müümise eesmärgil palju valikuid. Tööstuslikult rikkad riigid pakuvad nii suurlinnades kui ka maakogukondades õiglast palka ja madalaid majahindu. On tõesti midagi, mis ei kuulu Wyomingi osariigi müügiks oleva kinnisvara omandisse.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 15318

Müük Põllumaa, Wyoming, Cheyenne, Cheyenne, Cheyenne

3,906.60EUR
Müük
Põllumaa

185.81 m²
Kuldne võimalus nSa enda elamukruntide
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB